Особливості зимової ловлі карасяКарась сам по собі досить мирна риба, яка особливої ​​активності взимку не проявляє. У зв'язку з цим виникає цілком слушне запитання - де, як і чим його ловити взимку, і чи можливо це взагалі? Відповідь однозначна - так! Спійманий в холод карась є шикарним трофеєм для будь-якого рибалки.

Для того що б поповнити свій арсенал представниками даного типу риб, необхідно взяти на озброєння деякі методи і особливості лову карася взимку.

Розглянемо кілька етапів проведення вдалої риболовлі.

Етап перший - водойма. До її вибору необхідно підійти вкрай ретельно. По-перше, зверніть увагу на дно, якщо воно занадто мулисте, то місце доведеться змінити. Це пояснюється тим, що карась заривається в нього взимку, воно виступає своєрідним притулком. По-друге, вода повинна бути добре насичена киснем. Якщо Ви помітили у водоймі плотву чи окуня, то можете бути впевнені, що і необхідна Вам риба там присутня. І до того ж вона досить бадьора та активна.

Етап другий - снасті. Існує вибір між блешнею і поплавцевою вудкою. Перший варіант досить поширений і популярний. Досвідчені рибалки використовують як сріблясту, так і чорну мормишку під час риболовлі. Перевага віддається таким її видами як чортик, крапелька, дробинка. Діаметр товщини жилки від 0,08 до 0,14мм.

В період дуже обережного клювання використовуються поплавочние вудки, при цьому поплавець під час лову обов'язково повинен перебувати під водою, а гачки рекомендується використовувати з № 2,5-3,5. Якщо не можете визначитися між варіантами снастей, то використовуйте обидва. Проявляйте фантазію і експериментуйте.

Етап третій - насадки для лову. Мотиль - основна і найпопулярніша насадка при зимової ловлі карася. Використовується він по 2-3 штуки одночасно. Слід врахувати, що карась досить бридливий, і тому робити заміни насадки доведеться часто. Якщо заздалегідь восени Ви заготовили земляних або гнойових хробаків, то вони так само ідеально підійдуть.

Етап четвертий-підгодовування. Розмочуйте і м'яти невеликі кульки зі суміші макухи, мотиля і панірувальних сухарів. Пару штучок, з мандарин розміром, опускайте в лунку перед ужением. Годівля повинна бути регулярною, тільки так можна домогтися максимального ефекту.

Особливості лову карася в зимовий час. Якщо протягом години клювання не спостерігається - сміливо міняйте місце дислокації. Наживку опускайте на дно. Для риболовлі вибирайте ясні сонячні дні, розкішним варіантом, звичайно ж, залишається період відлиги. Перший і останній лід - реальна можливість отримати величезний улов, адже саме в цей час карась проявляє максимальну активність. Мормишку переважно повільно опускати на дно і так само піднімати десь на половину метра. Якщо Ви використовуєте поплавкову вудку, то майте на увазі, що карась дуже часто водить поплавок. Ні в якому разі не проводите різку підсічку, бо карась не має сильного опору.

Якщо Ви врахуєте всі вище перераховані поради та побажання, то повернутися додому без риби просто не вийде. Удачі!

Read 26 times
Top